Prowadzimy sprzedaż literatury fachowej i popularnonaukowej z dziedziny homeopatii.

W stałej sprzedaży posiadamy:

 • „Homeopatię Polską” -kwartalnik dla lekarzy.
 • „Alfabet detoksykacji metodą C.I.C.” – inż. Vladimir Jelinek , podstawy teorii detoksykacji, zasady detoksykacji pięciu głównych narządów – serca, nerek, płuc, wątroby, śledziony.
 • „Detoksykacja w praktyce” – Josef Jonas, Vladimir Jelinek. Szerokie i szczegółowe opracowanie detoksykacji poszczególnych narządów.
 • „Homeopatia zdrowie i natura” – Christopher Hammond. Podstawowe zasady homeopatii – czemu służy i na czym polega jej działanie. Szczegółowe opisy leków homeopatycznych dostępnych na polskim rynku. Praktyczne tabele ułatwiające znalezienie właściwego leku na konkretną dolegliwość.
 • „Homeopatia w leczeniu psów i kotów”  – Barbara Rakow. Poradnik skierowany do osób pragnących leczyć swoje zwierzęta korzystając z wiedzy homeopatycznej. Podaje praktyczne informacje i fachowe porady, jak bezpiecznie dbać o zdrowie ulubieńca i reagować w razie choroby. Znajdziemy w niej wskazówki  jak należy postępować z chorym zwierzęciem, co zrobić w przypadku otyłości lub wychudzenia, jak opiekować się suką i szczeniętami oraz kotką i kociętami.
 • „Medycyna mitochondraialna” – Bodo Kukliński, Anja Schemionek. Autorzy wprowadzają nas w tajniki medycyny mitochondrialnej, współczesnej, skutecznej metody leczenia wielu schorzeń. W powyższej publikacji znajdziecie Państwo dowody na skuteczność terapii mitochondrialnych (stosowanie substancji mitochondrialnych) w leczeniu ADHD, fibromalgii, cukrzycy, depresji, problemów skórnych, i chorób oczu. Stanowi ona również bezcenne źródło wiedzy na temat dolegliwości układu krążenia, układu oddechowego, problemów trawiennych, bóli migrenowych, menstruacyjnych, schorzeń neurodegeneratywnych, czy nowotworów.
 • „MITOCHONDRIA KOMPENDIUM. Diagnostyka uszkodzeń mitochondrialnych i skuteczne metody terapii” –  dr n.med. Bodo Kuklinski. Pierwsze polskie wydanie najważniejszego z punktu widzenia medycyny mitochondrialnej – kompendium, w którym dr Bodo Kuklinski wprowadza nas w tajniki biochemicznych procesów zachodzących w organizmie człowieka oraz przedstawia dowody na wysoką skuteczność terapii mitochondrialnych w przypadku występowania chorób cywilizacyjnych. Kompendium jest przeznaczone zarówno dla lekarzy, terapeutów, dietetyków i pacjentów, a jego największą zaletą jest szczegółowe omówienie poszczególnych przypadków pacjentów, począwszy od wywiadu lekarskiego, poprzez celowaną diagnostykę (mitochondrialną!), a skończywszy na indywidualnie skomponowanej terapii.
 • „Sole mineraralne Schusslera” –  Kellenberger Christine, Kellenberger Richard. Wiele schorzeń wynika z niedoborów substancji nieorganicznych w naszym ciele. Poradnik w sposób przejrzysty wskazuje zastosowanie, których soli Schusllera umożliwi doprowadzenie organizmu do równowagi , a co za tym idzie do zdrowia. Autorzy podają wiele cennych wskazówek wynikających z ich wieloletniej praktyki.
 • Siedziba apteki

  Stary Rynek 75
  61-772 Poznań

 • Godziny otwarcia

  Poniedziałek – piątek 8.00 – 20.00
  Sobota 9.00 – 18.00
  Niedziela 10.00 – 18.00

 • Email

  majewscy@aptekapodzlotymlwem.com.pl